Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Paşabahçe Tıkalı Pimaş Açıcı - 75 TL-Beykoz Tuvalet Tıkanıklık Açma

Paşabahçe Tıkalı Pimaş Açıcı

Paşabahçe Tıkalı Pimaş Açıcı 100 TL Başlayan Fiyatlarla

Tıkalı Pimaş Açıcı evlerde ve Paşabahçe iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisidir. Bu sebeple her ne kadar fitreleride olsa bu kadar sık kullanım nedeniyle sürekli tıkanma problemi ile karşı karşıya gelinmektedir.
Her ne kadar kimyasal maddeler ile çözüm bulunsa da çözümsüz kalınan durumlarda uzman Tıkalı Pimaş Açıcı Paşabahçe  tesisatçılara başvurmak ve profesyonel destek almak en doğru yapılacak iştir. Bu sayede hem kısa zaman içerisinde hem de en az masraf ile sorununuz çözülecektir.

Konut ya da Paşabahçe iş yerinizde Tıkalı Pimaş Açıcı sıkıntılarınızı su yavaş şekilde gidiyor veya hiç gitmiyorsa, Tıkalı Pimaş Açıcı sorunu var sonucunda kesın demektir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda Tıkalı Pimaş Açıcı gibi kimyasallar kullanabilirsiniz,sonuc olumlu vermez.

Bu kimyasallarla Paşabahçe Tıkalı Pimaş Açıcı açılabilmektedir ancak genellikle bu yöntemle basit Tıkalı Pimaş Açıcı geçici olarak açılmaktadır.

Tıkalı Pimaş Açıcı kullanılan geçiciçi kimyasalın sonuç vermediği durumlarda ise mutlaka uzman desteğine ihtiyaç vardır. Uzman Paşabahçe ekipler de en son teknoloji ile tasarlanmış Tıkalı Pimaş Açıcı sistemlerini cihazları kullanmaktadır.

Paşabahçe Tıkalı Pimaş Açıcı Fiyatları

Garanti Faturalı İşlem Müdahale Süresi Fiyatı
Paşabahçe Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) Evet Maks. 1 saat 200 TL
Paşabahçe Klozet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Lavabo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Pimaş Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Banyo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Tıkalı Pimaş Açıcı Evet Maks. 1 saat 200 TL
BİLGİ : Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işlemler için belirlenen fiyatlardır. Net fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin.
Paşabahçe Tıkalı Pimaş Açıcı