Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Paşabahçe Tıkalı Boruları Açma - 75 TL-Beykoz Tuvalet Tıkanıklık Açma

Paşabahçe Tıkalı Boruları Açma

Paşabahçe Tıkalı Boruları Açma 100 TL Başlayan Fiyatlarla

Tıkalı Boruları Açma evlerde ve Paşabahçe iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisidir. Bu sebeple her ne kadar fitreleride olsa bu kadar sık kullanım nedeniyle sürekli tıkanma problemi ile karşı karşıya gelinmektedir.
Her ne kadar kimyasal maddeler ile çözüm bulunsa da çözümsüz kalınan durumlarda uzman Tıkalı Boruları Açma Paşabahçe  tesisatçılara başvurmak ve profesyonel destek almak en doğru yapılacak iştir. Bu sayede hem kısa zaman içerisinde hem de en az masraf ile sorununuz çözülecektir.

Konut ya da Paşabahçe iş yerinizde Tıkalı Boruları Açma sıkıntılarınızı su yavaş şekilde gidiyor veya hiç gitmiyorsa, Tıkalı Boruları Açma sorunu var sonucunda kesın demektir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda Tıkalı Boruları Açma gibi kimyasallar kullanabilirsiniz,sonuc olumlu vermez.

Bu kimyasallarla Paşabahçe Tıkalı Boruları Açma açılabilmektedir ancak genellikle bu yöntemle basit Tıkalı Boruları Açma geçici olarak açılmaktadır.

Tıkalı Boruları Açma kullanılan geçiciçi kimyasalın sonuç vermediği durumlarda ise mutlaka uzman desteğine ihtiyaç vardır. Uzman Paşabahçe ekipler de en son teknoloji ile tasarlanmış Tıkalı Boruları Açma sistemlerini cihazları kullanmaktadır.

Paşabahçe Tıkalı Boruları Açma Fiyatları

Garanti Faturalı İşlem Müdahale Süresi Fiyatı
Paşabahçe Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) Evet Maks. 1 saat 200 TL
Paşabahçe Klozet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Lavabo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Pimaş Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Banyo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Tıkalı Boruları Açma Evet Maks. 1 saat 200 TL
BİLGİ : Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işlemler için belirlenen fiyatlardır. Net fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin.
Paşabahçe Tıkalı Boruları Açma