Paşabahçe Tıkalı Boru Açma

Paşabahçe Tıkalı Boru Açma 100 TL Başlayan Fiyatlarla

Tıkalı Boru Açma evlerde ve Paşabahçe iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisidir. Bu sebeple her ne kadar fitreleride olsa bu kadar sık kullanım nedeniyle sürekli tıkanma problemi ile karşı karşıya gelinmektedir.
Her ne kadar kimyasal maddeler ile çözüm bulunsa da çözümsüz kalınan durumlarda uzman Tıkalı Boru Açma Paşabahçe  tesisatçılara başvurmak ve profesyonel destek almak en doğru yapılacak iştir. Bu sayede hem kısa zaman içerisinde hem de en az masraf ile sorununuz çözülecektir.

Konut ya da Paşabahçe iş yerinizde Tıkalı Boru Açma sıkıntılarınızı su yavaş şekilde gidiyor veya hiç gitmiyorsa, Tıkalı Boru Açma sorunu var sonucunda kesın demektir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda Tıkalı Boru Açma gibi kimyasallar kullanabilirsiniz,sonuc olumlu vermez.

Bu kimyasallarla Paşabahçe Tıkalı Boru Açma açılabilmektedir ancak genellikle bu yöntemle basit Tıkalı Boru Açma geçici olarak açılmaktadır.

Tıkalı Boru Açma kullanılan geçiciçi kimyasalın sonuç vermediği durumlarda ise mutlaka uzman desteğine ihtiyaç vardır. Uzman Paşabahçe ekipler de en son teknoloji ile tasarlanmış Tıkalı Boru Açma sistemlerini cihazları kullanmaktadır.

Paşabahçe Tıkalı Boru Açma Fiyatları

Garanti Faturalı İşlem Müdahale Süresi Fiyatı
Paşabahçe Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) Evet Maks. 1 saat 200 TL
Paşabahçe Klozet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Lavabo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Pimaş Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Banyo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Tıkalı Boru Açma Evet Maks. 1 saat 200 TL
BİLGİ : Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işlemler için belirlenen fiyatlardır. Net fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin.
Paşabahçe Tıkalı Boru Açma