Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Paşabahçe Klozet açıcı - 75 TL-Beykoz Tuvalet Tıkanıklık Açma

Paşabahçe Klozet açıcı

Paşabahçe Klozet açıcı 100 TL Başlayan Fiyatlarla

Klozet açıcı evlerde ve Paşabahçe iş yerlerinde en çok kullanılan alanlardan birisidir. Bu sebeple her ne kadar fitreleride olsa bu kadar sık kullanım nedeniyle sürekli tıkanma problemi ile karşı karşıya gelinmektedir.
Her ne kadar kimyasal maddeler ile çözüm bulunsa da çözümsüz kalınan durumlarda uzman Klozet açıcı Paşabahçe  tesisatçılara başvurmak ve profesyonel destek almak en doğru yapılacak iştir. Bu sayede hem kısa zaman içerisinde hem de en az masraf ile sorununuz çözülecektir.

Konut ya da Paşabahçe iş yerinizde Klozet açıcı sıkıntılarınızı su yavaş şekilde gidiyor veya hiç gitmiyorsa, Klozet açıcı sorunu var sonucunda kesın demektir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda Klozet açıcı gibi kimyasallar kullanabilirsiniz,sonuc olumlu vermez.

Bu kimyasallarla Paşabahçe Klozet açıcı açılabilmektedir ancak genellikle bu yöntemle basit Klozet açıcı geçici olarak açılmaktadır.

Klozet açıcı kullanılan geçiciçi kimyasalın sonuç vermediği durumlarda ise mutlaka uzman desteğine ihtiyaç vardır. Uzman Paşabahçe ekipler de en son teknoloji ile tasarlanmış Klozet açıcı sistemlerini cihazları kullanmaktadır.

Paşabahçe Klozet açıcı Fiyatları

Garanti Faturalı İşlem Müdahale Süresi Fiyatı
Paşabahçe Tuvalet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Logar Tıkanıklığı Açma (Logar Temizleme) Evet Maks. 1 saat 200 TL
Paşabahçe Klozet Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Lavabo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Pimaş Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Banyo Tıkanıklığı Açma Evet Maks. 1 saat 130 TL
Paşabahçe Klozet açıcı Evet Maks. 1 saat 200 TL
BİLGİ : Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işlemler için belirlenen fiyatlardır. Net fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçin.
Paşabahçe Klozet açıcı