Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Hakkımızda - 75 TL-Beykoz Tuvalet Tıkanıklık Açma

Hakkımızda

Su Tesisat sektöründe onlarca yılın deneyimine sahip olan bir ekibin bütünleşmesiyle 2001 yılında Beykoz Su Tesisat adıyla kurulduk. Teknolojinin Su Tesisat sektörüne sunduğu en son ürünü cihazlardan oluşan teçhizatımızla yıllardır sektör içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Su Tesisat problemleri yaşanınca ilk akla gelen firma olan Beykoz Su Tesisat, onlarca kurum ve kuruluşla yıllardır sürekli çalışma ortaklığına devam etmektedir. Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen firmaların Su Tesisat alanındaki bakım ve onarım çalışmalarını yürüten firmamız, şahsi hane ve işyerlerinde de binlerce tadilat ve tamirat işlemi yaptık.

  • Beykoz Su Tesisat olarak sizlere hangi alanlarda hizmet veriyoruz?
  • Beykoz Su kaçağı bulma ve kaçağın onarımı
  • Beykoz Tıkanıklık tespiti ve tamiri
  • Beykoz Kanalizasyon açma ve temizleme
  • Beykoz Kalorifer temizliği ve tamiri
  • Beykoz Pimaş açma ve tamiri
  • Beykoz Tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma
  • Beykoz Banyo tıkanıklığı tespiti ve tamiri

Beykoz Su Tesisat, sektördeki en eğitimli ve deneyimli Su Tesisat ekibine sahiptir. Oldukça maliyeli ve zaman olan klasik yöntemlerin yerine Avrupa’dan ithal edilen Su Tesisat cihazlarıyla problemlerinize kesin çözümler üreten firmamız, sizlere en uygun fiyatlı hizmet garantisini de vermektedir.

GEÇMİŞİMİZ

Beykoz  Su Tesisat, sektörün en eğitimli ve deneyimli Su Tesisatçıları tarafından 2001 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar binlerle ifade edilebilecek rakamlarda iş ve işlemler yapan firmamız, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen saygın kurum ve kuruluşlarıyla yıllardır çalışma ortaklığını sürdürmektedir. Kurum ve kuruluşların yanında şahsi hanelere ve iş yerlerine de sayısız hizmet vermiştir.

MİSYONUMUZ

Beykoz Su Tesisat olarak kişilerin ve kurumların yaşadıkları bütün Su Tesisat problemlerinin kesin olarak çözümünü kendimize misyon olarak belirledik. Su kaçağı, sızıntısı; petek tamiri, temizliği; gider tıkanıklığının açılması, giderlerin onarılması; tuvaletlerdeki her türlü onarım ve tamir işleri…vs Su Tesisatla alakalı bütün işlemlerde sizlere kalıcı çözümler sunma bilinciyle çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Türkiye’deki en gelişmiş Su Tesisat cihazlarına ve en uzman ekibe sahip olan firmamız, Su Tesisat sektöründeki lider konumunu daima korumayı hedeflemektedir. Dünya’daki Su Tesisat sektöründe meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’deki Su Tesisatçılığa yön vermek, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen şirketlerine daimi olarak Su Tesisat alanında çözüm ortaklığı sunmak.